Dział nieruchomości

Zajmujemy się zarządzaniem i wynajmem powierzchni biurowej i usługowej w budynku przy ulicy Olkuskiej w Warszawie. Oferujemy w nim ponad 4 tyś. m2 powierzchni biurowej oraz 200 metrów powierzchni usługowej przeznaczonej zarówno do celów handlowych jak i szkoleniowych oraz eventowych. Dysponujemy kilkoma salami konferencyjnymi, które są nowoczesne i w pełni wyposażone. Specjalizujemy się w zarządzaniu nieruchomościami inwestycyjnymi, odpowiadamy za procesy zakupu oraz sprzedaży, a także zapewniamy przeprowadzenie procesu zmian ich statusu w celu wygenerowania wartości dodanej. Realizujemy w ramach grupy projekty deweloperskie obiektów pełniących funkcje biurowe, usługowe oraz mieszkaniowe w zabudowie jedno i wielorodzinnej.

www.rezydencjeanin.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi inwestycjami przy ul. Wielickiej w Warszawie i w Młochowie pod Warszawą:

www.wielickaresidence.pl
www.osiedlemlochow.pl

Rezydencje Hiszpania

Dzielimy się sztuką pięknego życia w słonecznej Hiszpanii oferując wsparcie w wyborze i zakupie wymarzonych nieruchomości.

Jako firma rodzinna szczególnie cenimy bliskie relacje oparte na zaufaniu. Zależy nam, aby dostarczać wiedzę w zakresie doboru miejsca, wsparcie w zakupie wymarzonej nieruchomości oraz w zadbaniu o jej poprowadzenie w taki sposób, aby była miejscem relaksu i zabawy. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy kompleksową opiekę, aby nasi klienci mogli celebrować sztukę pięknego życia.

Zapraszamy do śledzenia aktywności na profilu IG:

www.instagram.com/rezydencjehiszpania