Zakres działalności

Dział drobiu

Jesteśmy jednym z liderów produkcji gęsi w Polsce.

Podstawą działalności ROLMEX SA w zakresie drobiu są:

  • Produkcja i sprzedaż piskląt gęsich;
  • Produkcja i sprzedaż mięsa gęsiego;
  • Produkcja wysokiej jakości pierza i puchu z gęsi;
  • Eksport mięsa indyczego ze szczególnym uwzględnieniem produktów wytwarzanych przez Indykpol SA.

Produkty

W naszym portfolio znajduje się bardzo szeroki zakres produktów z Gęsi Białej Kołudzkiej, wliczając w to mięsa mrożone, schłodzone oraz produkty przetworzone. Nasi technolodzy są w stanie przygotować produkt dostosowany do indywidualnych wymagań klienta. Specjalizujemy się również w eksporcie mięsa indyczego, a także jego przetworów. Zakres asortymentowy produktów indyczych obejmuje produkty adresowane zarówno do klientów detalicznych, hurtowych, jak i sieci handlowych.

Zespół

Jako firma mamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w eksporcie mięsa drobiowego na różnych rynkach. Operujemy zarówno na rynku Unii Europejskiej (ze szczególnym uwzględnieniem rynku niemieckiego oraz brytyjskiego), dalekowschodnim (Chiny, Hong Kong), bliskowschodnim jak i afrykańskim. Zespół nasz gwarantuje profesjonalną obsługę, terminową realizację zamówień, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego partnera biznesowego.

Hodowla

Dział drobiu ROLMEX SA działa również w roli integratora kontraktacji piskląt gęsich, zarówno reprodukcyjnych jak i tuczowych. Z wielką przyjemnością nawiążemy współpracę z hodowcami Gęsi Białej Kołudzkiej, zapewniając jednocześnie wsparcie merytoryczne i praktyczne na każdym etapie hodowli. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi katalogami produktów z gęsi oraz indyka i zapraszamy do współpracy.

Katalog gęsi

WINKOLEKCJA

Winkolekcja jest wiodącym importerem wina w Polsce.

Dostarczamy wina odbiorcom z szeroko rozumianej gastronomii (hotele, restauracje), sprzedajemy również wino firmom oraz klientom indywidualnym. Oferujemy ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych etykiet z całego świata - w tym ikony światowego winiarstwa, jak również wybitną kolekcję win z Bordeaux, która jest wizytówką Winkolekcji. świata. Jesteśmy również dystrybutorem kieliszków Riedla. Więcej o naszej działalności, można dowiedzieć się z naszej stronie internetowej, gdzie znajduje się oferta win.

www.winkolekcja.pl

DZIAŁ NIERUCHOMOŚCI

Zajmujemy się zarządzaniem i wynajmem powierzchni biurowej i usługowej zarówno handlowej jak i na event’y - przy ul. Olkuskiej w Warszawie oferujemy ponad 4 tyś. m² powierzchni biurowej oraz kilkaset metrów powierzchni usługowo-handlowej oraz nowoczesne i w pełni wyposażone sale konferencyjne. Nasza działalność obejmuje również projekty deweloperskie o funkcji biurowej, mieszkaniowej jedno- i wielorodzinnej i usługowej. W ramach działu nieruchomości odpowiadamy za działalność asset management obejmującą m.in. zarządzanie naszymi nieruchomościami inwestycyjnymi, procesami zakupu i sprzedaży nieruchomości oraz zmiany ich statusu w celu wygenerowania wartości dodanej.

www.rezydencjeanin.pl

DZIAŁALNOŚĆ INWESTYCYJNA

Rolmex S.A. poza działalnością operacyjną, przykłada dużą uwagę do inwestycji kapitałowych.

Spółka Rolmex S.A. z podmiotem zależnym WMHM Sp. z o.o. posiada 100% akcji Indykpol S.A. W czerwcu 2020 roku, po przeprowadzonym wykupie akcjonariuszy mniejszościowych Indykpol został wycofany z GPW. Rolmex S.A. posiada również 100% udziałów w spółce Warmińsko-Mazurski Handel Międzynarodowy Sp. z o.o. (W-MHM). Podmiot ten koncentruje się na uprawie dzierżawionych gruntów. Posiada również duży pakiet akcji Indykpol S.A. Stale aktywnie poszukujemy nowych obszarów do inwestycji zarówno kapitałowych jak i bezpośrednich.